Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia São Paulo appartement is gelegen in de Pompeia wijk op 5 minuten loopafstand van de Fazenda Resgate. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zowel zaken als vrije tijd.
Dit appartement is op afstand van 2 km van het Água Branca Park en op afstand van 2,1 km van het Museum of Football gevestigd. Het MASP ligt op 10-minuten rijafstand van het appartement.
Deze accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koelkast. Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement ligt vrij dicht bij het metrostation SESC-Pompeia.
- Locale bezienswaardigheiden
- Downtown Sao Paulo4,9 km
- Estadio Palestra Italia700 m
- Clinicas Hospital and Medicin University3,4 km
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)4,6 km
- Avenida Paulista4,9 km
- Edifício Itália4,5 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall3,1 km
- Vila Lobos Park4,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas15 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station4,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Verkoopautomaten
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement.
Gasten van Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Água Branca Park, binnen 25 minuten loopafstand vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het MASP (4 km) en het Museum of Football (2 km). - ❓
Beschikt Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement over een internetverbinding?
Ja, Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement is voorzien van Wi-Fi in de kamers. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto De Luxo Com Piscina Incrivel, Academia appartement.